Prakhop-ürdipalli massaaž

73.00100.00

Soojaks aurutatud ürdipallidega vajutamine on eriline massaaživiis, mis on püsinud muutumatuna Ayutthaya perioodi algusest 14. sajandil . Seda massaaži on kasutatud lihaste kokkutõmbumise ja lõdvestumise tasakaalu saavutamiseks ning vereringe parandamiseks kogu kehas.

Nimetatud tehnika stimuleerib keha samal moel nagu akupunktuur ning seda kasutatakse tundlike või õrnade piirkondade massaažiks, mida otse masseerida võimalik ei ole. Soojade taimekompresside kasutamine nendes piirkondades loob olukorra soojus avab poorid ning lubab taimeõlidel keha sügavamalt ravida. Ürdipallides on erinevate ravimtaimede segu, mille eeterlikud õlid vabanevad aurutamisel ja imenduvad masseerides organismi, avaldades toimet veel mitu päeva.

Ürdipallimassaaž sobib kõigile. Eriti soovitame seda protseduuri valulike lihaspingete leevendamiseks, tugeva stressi maandamiseks, migreeni ennetamiseks ja vähendamiseks ning ainevahetuse tasakaalustamiseks. Kombineerides ürdipallimasaaži traditsioonilise Tai massaažiga on võimalik saavutada märgatavalt parem enesetunne juba paari protseduuriga.